Pazartesi gecesine kadar oynamayan QPR, hem Grant Holt hem de Simeon Jackson’ın hat-trick yaptığını gören Kanaryaların ikna edici galibiyetinin ardından kazanma baskısını hissedecek.

Pazartesi gecesine kadar oynamayan QPR, hem Grant Holt hem de Simeon Jackson’ın hat-trick yaptığını gören Kanaryaların ikna edici galibiyetinin ardından kazanma baskısını hissedecek.

Son kez Dünya Kupası’nı kazandığından neredeyse 50 yıl sonra, Pele, büyüklerinden Franz Beckenbauer, Diego Maradona ve merhum Johan ile tartıştığı bir konu olan, altın çağından bu yana daha zorlu hale geldiğine inandığı bir oyunda önemli bir figür olmaya devam ediyor. Cruyff.

Hepsi bu mu? Jason Cundy, Pele’nin ‘Messi ve Ronaldo kadar iyi olmadığı’ konusunda ısrar ediyor

“Bugün futbol oynamak geçmiştekinden çok daha zor, hiç şüphesiz, çünkü benim zamanımda, meslektaşlarıma tüm saygımla, topu durdurmak için biraz daha özgürlüğümüz olduğunu düşünüyorum” dedi.

Beckenbauer, Maradona ve Cruyff ile konuştum. ‘Geçmişte insanlar top oynardı’ dedim. Şimdi çocuklar top oynamak istemiyorlar, sadece onu yok etmek istiyorlar, birisinin oynamasına izin vermek istemiyorlar ‘.

“Sıkıcı oluyor çünkü stadyuma gitmek için para ödeyenler bir gösteriye gitmek için para ödüyor.

“Her seferinde faul görmek için para ödemiyorlar, bu yüzden bizim zamanımızda, şu anki futboldan daha fazla şov verdiğimiz için taraftarlar için daha iyi olduğunu düşünüyorum.”

“Şapkacı kahraman Holt

Norwich, masanın tepesindeki kurşun stilini sadece altı puana indirdi ve Scunthorpe’u 6-0 fırlatarak onları masanın ayağına spiral şeklinde gönderdi.

Pazartesi gecesine kadar oynamayan QPR, hem Grant Holt hem de Simeon Jackson’ın hat-trick yaptığını gören Kanaryaların ikna edici galibiyetinin ardından kazanma baskısını hissedecek.

Preston, terfi peşinde koşan ve dördüncü sıraya düşen Swansea’ya karşı üst üste üçüncü galibiyetleri sayesinde masanın altından ayrıldı. Iain Hume, galibiyeti garantilemek için oyunun her iki sonunda da bir gol attı.

Crystal Palace, Neil Danns ve James Vaughan’ın golleri sayesinde 2-1 galibiyete geçerken, kendi aralarında ve bırakma bölgesi arasına yedi puan koydu.

Okumak, 2-0 galibiyetle play-off yerlerine sıçradı. Formda solist Shane Long, Kraliyetler için iki golü de ele geçirdi.

Forest, Chris Cohen’in ilk yarıda yürüyüş emirlerini verdiğini gören Leeds’e karşı 4-1’lik çekişmeli bir yenilginin ardından ilk altıdaki yerini kaybetti.

Jonny Howson, Luciano Becchio ve Max Gradel ikilisi galibiyetten emin olurken, Gareth McCleary, Billy Davies’in tarafını teselli etti.

Günün diğer erken oyunu, Hull’da 1-0 galibiyetle play-off’ların üç puanına taşındı, Steve Morison tek golü alırken, Cardiff paketin en iyisi otomatik terfi oldu ve 4-1 ile üçüncü oldu. Derby’ye karşı galibiyet.

Burnley ve play-off’u, ikisi de yenilgiye uğrarken, Clarets 2-1 yenilerek Ipswich’e giderken, Hornets menajersiz Coventry’ye 2-0 yenildi.

Diğer maçlarda ise Doncaster’ı 1-0 yenerken Leicester’i 3-3 berabere ile paylaştı.

Alan Knill, Scunthorpe patronu olarak ilk gününde Norwich’e 6-0 yenilgiye uğradıktan sonra yaşadığı şoktan bahsetti.1xbet windows 10

Yankılanan mağlubiyet, Şampiyonluk masasının altından Iron’ı geride bıraktı ve oynayacağı sadece yedi maç vardı ve Knill, Glanford Park kıyafetini sezonun sonundan sonra ligde tutmak istiyorsa karşılaşacağı zorluktan şüphe duymaz.

“Beklediğim şeyi doğruladı,” dedi. “Muhtemelen beklediğimden biraz daha endişe vericiydi ama işi aldım, bu yüzden bir şeyler yapmaya kararlıyım, sadece oyuncuların taahhüdüne ihtiyacım var.

“Scunthorpe’u ayakta tutmaktan umutluyum. Buraya bu fikirle geldim ve belli ki [bugünün sonucu] herkes için büyük bir hayal kırıklığı ama benim işim bunu denemek ve tersine çevirmek. “

Knill, masada bir ilerleme kaydetmek istiyorlarsa kendi tarafındaki oyunculara ihtiyacı olduğunu sürdürdü ve dövüş için midesi olmayanların rejiminde kalmayacağı konusunda uyardı.

“Bunu tersine çevirmek için elimden geleni yapacağım ama bunu tek başıma yapamam,” diye devam etti. “Oyunculara ihtiyacım var, daha önce olanlarla ilgilenmiyorum, sadece şu anda olanlarla ilgileniyorum. Yedi maçımız kaldı.

“Altı sayı farkla kaybetmek zor. İlk kez herhangi bir ligde 6 sayı gerideyim. Bu herkes için zor ama kimin bizimle gelmek istediğini ve kimin gelmediğini gösterecek, bu yüzden Pazartesi sabahı antrenman yaptığımızda bir tepki bekliyorum. “

Scunthorpe menajeri Alan Knill, takımının Şampiyonadan düşürüldüğünü gördükten sonra onun ağır basan duygusunu hayal kırıklığı olarak tanımladı.

Cumartesi günü terfi kovalamasına karşı 5-1 yenilgi, Knill’in Demir’i Şampiyona’da tutma girişimlerini olumsuz etkiledi.

Ve moral bozucu kaybın ardından Birinci Lig’e düşme konusundaki duygularını özetlemek için konuşurken şunları söyledi: “Bence hayal kırıklığı her şeyden çok.

“Beni yanlış anlamayın bazı iyi taraflar var ama Salı günü oynadık ve önce işe yarıyorlar, sonra da yetenekleri var.

“Ve eğer bunu yapabilirseniz, inanılmaz bir iş ahlakınız varsa, bu ligde kalabileceğinizi düşünüyorum. Scunthorpe bunu zaten [geçen sezon] kanıtladı.

Bu benim için en hayal kırıklığı yaratan şey.

Scunthorpe, dün gece Preston’a 3-0 yenilmesinin ardından teknik direktör Ian Baraclough’u görevden aldı.

Kulübün web sitesinde şöyle yazıyordu: “” Scunthorpe United Futbol Kulübü, bugün Ian Baraclough’u ilk takım görevlerinden derhal etkili bir şekilde kurtardı.

Takımın hayal kırıklığı yaratan performansları ışığında zor karara varıldı.

“” Kulüp Ian’a, altı yıllık bir oyuncu, ilk takım koçu ve son olarak da teknik direktör olarak sıkı çalışması ve adanmışlığı için teşekkür ediyor. “”

Teknik direktör yardımcısı Kevin Pressman ve ilk takım koçu Steve Parkin de kulüpten ayrıldı.

Kaybın ardından alt taraftaki Preston’a konuşan, oyuncular devre arasında yuhalandığında ve son düdük çaldığında, Baraclough şunu kabul etti: “” Bu gece basit ve basit bir şekilde dayak yedik.

“İnsanların hayal kırıklığına uğradığını tam olarak anlayabiliyorum, elbette yapabilirim. Oyunun içindeyim, eğer sonuç alamazsanız, o zaman insanların mutlu olmadığını, ancak işi yapabileceğimi hissediyorum.

“” Bu gece performans sergilemedik ve ilk yarıda 3-0 gerideyiz.

“” Ayakta kalabilir miyiz? Hâlâ oynanacak noktalar olsa da, doğru gruba sahip olduğumuzdan eminim. “”

Bunlar herkes için zorlu zamanlar ama şaşırtıcı bir şekilde Cuma gecesi sizin için bazı canlı spor müsabakaları var.

Dünya Profesyonel Dart Şirketi, oyuncuların evlerinden uzaktan birbirlerine karşı yarıştıklarını görecek yeni bir yarışma için sporun en iyi yıldızlarını hışırdatarak dart şeklinde geliyor.

Getty Images – Getty Yarışma, Eddie Hearn’ün babası PDC başkanı Barry Hearn tarafından düzenlendi

PDC başkanı Barry Hearn tarafından düzenlenen “Ev Turu”, 32 gün boyunca devam edecek.

Ve rakiplerinden biri olan Peter Wright, Birleşik Krallık’ta koronavirüsle savaşanlara doğrudan saygılarını sundu.

“Yılan ısırığı” çarpıcı saç kesimleriyle tanınır ve yeni görünüşü, şapkasını NHS’ye uçurur.

Peter Wright’ın parlak NHS temalı saçları, bu geceki ilk Unibet Ev Turu’ndan önce 🌈

Ayarladığınızdan emin olun!

İzlemek için ücretsiz bir hesaba kaydolun ➡️

– PDC Dart (@OfficialPDC)

Dünya şampiyonu Wright, Ev Turu’nun açılış maçını kazandı ve Peter Jacques’e karşı bir korkunun üstesinden gelerek, round-robin bölümünde 5-4 galibiyet için final etabı kararını aldı. Dünyada 66. sırada yer alan Jacques, maç için attı ancak Wright karşılık verdi ve ardından çift 20, çift 20’lik bir çıkış ile bitirdi.

Getty Images – Getty Sonuncusu bununla nasıl karşılaştırılır? Getty Images – Getty Wright, yarışmayı kazanan favorilerden biri

Sevgili Scot Gary Anderson turnuvadan çekilmek zorunda kaldı, çünkü evindeki WiFi sıfırlanamaz!

Bununla birlikte, yarışma dört gece açılışta Welshman Gerwyn Price ve ilk kadın tur kartı kazananı Lisa Ashton’ı da içerecek ve daha fazla oyuncu açıklanacak.

Hearn, yakın zamanda küçük bir kalp krizi geçirmesine rağmen turnuva hakkındaki heyecanından bahsetmeye hevesliydi.

O: “Dünyada olup biten her şeye rağmen, kim biraz hafif kalp krizini telaşlandırmak ister? Birşey değildi. İyiyim!

“Sonunda, izlemek için canlı bir şey … çünkü deliriyorum, deliriyorum!

“Spor ulusu birleştirir ve bazen onu gerçekten takdir etmek için bir şeyleri kaybetmeniz gerekir.

COVID-19’a kırmızı kart verin

Koronavirüsün yayılmasını durdurmak için ne kadar çabuk birlikte çalışırsak, tekrar canlı sporu görmek için barlara, spor salonlarına, stadyumlara ve arenalara o kadar çabuk dönebiliriz …

EVDE KAL. Yalnızca aşağıdaki amaçlar için bırakın:

  • temel ihtiyaçlar için alışveriş yapmak – yalnızca gerçekten ihtiyacınız olduğunda
  • tek başına veya birlikte yaşadığınız diğer insanlarla günde bir egzersiz şekli – koşu, yürüyüş veya bisiklet gibi
  • herhangi bir tıbbi ihtiyaç için – örneğin, bir eczaneyi ziyaret etmek veya savunmasız bir kişiye temel malzemeleri teslim etmek
  • işe gidip gelmek için – ancak yalnızca bunun kesinlikle gerekli olduğu yerlerde

Daha fazla bilgi ve ipucu için adresini ziyaret edin.

Hükümet ayrıca tecrit sırasında neler yapabileceğimizi biliyor.

Koronavirüsün yayılmasını durdurmak için herkes elinden geleni yapmalıdır.

“Hepimizin biraz kayıtsız olduğunu düşünüyorum, her zaman birinci sınıf spor yapıyoruz ve birdenbire bu korkunç krize giriyoruz ve omzumuzun üstünden düzelmeyen bir uyuşturucu bağımlısı gibi bakıyoruz çünkü sporu seviyoruz , bu konuda tutkuluyuz.

“Bu sıkıntılı zamanları bir şekilde atlatmalıyız ve tabii ki hükümet kuralları dahilinde çalışmalıyız. NHS’ye saygı duymalıyız ve ülkenin her yerinde insanların acı çektiği ve işletmelerin acı çektiği gerçeğine saygı duymalıyız.

“Ama belki, sadece belki, biraz canlı spor – bu, önceden izlediğiniz standarda yakın bir yerde olmayacak, bu insanların evlerinden! – belki bu yüzümüze bir gülümseme getirecek ve bize dört gözle bekleyeceğimiz bir şey verecektir. “

Ian Baraclough, Scunthorpe’un küme düşme endişelerini hafifletmek için Swansea 1-0 peşinde yükseldiklerini izledikten sonra herkesi yenebileceğini iddia etti.

Swansea ve Iron’a karşı etkileyici galibiyetler de dahil olmak üzere, evinde yenilmemiş dört maçlık bir seri yaptıktan sonra Iron, bir güvenlik noktasına tırmandı.

Ve Baraclough, kendi tarafının kendilerine düşüşü yenme şansı verdiğine inanıyor: “Şok sonucuna bakılacak, ama soyunma odasında bize değil, kesinlikle herkese.

“Ev sahibi formumuzun anahtar olduğunu konuştuk ve Forest, Derby ve Swansea ile oynanan maçlarda şimdi üç galibiyetlik bir koşuya çıktık.

“Herkesi yenebileceğimize dair bir inanç var ve her şeyi doğru şekilde belirlersek her zaman bir şansımız olur.”  

Raymond van Barneveld, oturma odalarından oynanan bir yardım dart maçında Phil Taylor’a karşı 7-6’lık dramatik bir galibiyet almak için 6-3 gerideydi.

Evde kalma dart tarihinin ve yayınının en büyük çatışması olarak ilan edilen beş kez dünya şampiyonu Van Barneveld, Taylor’la olan rekabetini yumuşak uçlu interaktif bir tahtada yenilerken çarpıcı bir geri dönüş yaptı.

Raymond van Barneveld ve Phil Taylor arasındaki ev dart turnuvası konuşmada canlıydı: NHS için Taylor ve Van Barneveld arasındaki ev dart maçında 15.000 £ toplandı

Dart efsaneleri çifti, spor dünyası desteğini vermeye devam ederken, NHS hayır kurumu Kahramanları ve Haaglanden Gıda Bankası Vakfı arasında bölünecek olan 15.000 £ toplamak için maksimum 15’e ulaştı.

Stoke’deki evinde oynayan 16 kez dünya şampiyonu olan Taylor, 2-0 geride kaldıktan sonra 5-3 öne geçtikten sonra üç düz ayak kazandı.

Hollanda’da Lahey’de oynayan Van Barneveld, başlangıçta Taylor’ın dokuzuncu ayağını zaferden birinde hareket etmek için kaldırmasıyla mücadele etti.

Ancak Hollandalı oyuncu, ikili 12’yi dokuz sayılık bir sayıya kaçırdıktan sonra 6-6 seviyesine yükseldi ve ardından Taylor’ın oyunu onu terk ederken, 119’luk bir ortalama ile galibiyet almak için son ayağı aldı.

Maç, Paddy Power tarafından organize edildi ve iki efsane tarafından vurulan (Taylor tarafından 10) 15 180’in her biri için NHS hayır kurumu Heroes’a karşı savaş olarak £ 1,000 bağışladı.

COVID-19’a kırmızı kart verin

Koronavirüsün yayılmasını durdurmak için ne kadar çabuk birlikte çalışırsak, tekrar canlı sporu görmek için barlara, spor salonlarına, stadyumlara ve arenalara o kadar çabuk dönebiliriz …

EVDE KAL. Yalnızca aşağıdaki amaçlar için bırakın:

  • temel ihtiyaçlar için alışveriş yapmak – yalnızca gerçekten ihtiyacınız olduğunda
  • tek başına veya birlikte yaşadığınız diğer insanlarla günde bir egzersiz şekli – koşu, yürüyüş veya bisiklet gibi
  • herhangi bir tıbbi ihtiyaç için – örneğin, bir eczaneyi ziyaret etmek veya savunmasız bir kişiye temel malzemeleri teslim etmek
  • işe gidip gelmek için – ancak yalnızca bunun kesinlikle gerekli olduğu yerlerde

Daha fazla bilgi ve ipucu için adresini ziyaret edin.

Hükümet ayrıca tecrit sırasında neler yapabileceğimizi biliyor.

Koronavirüsün yayılmasını durdurmak için herkes elinden geleni yapmalıdır.

Daily Mail muhabiri, Ole Gunnar Solskjaer’in kendini yarış dışı bırakmasının ardından n’lerin bir sonraki patronunu aramasını tartışıyor.

Spor muhabiri, Real Madrid’de yeni bir anlaşma imzaladıktan sonra Portekizli teknik direktörün geleceğini tartışıyor.

Bernabeu’daki pozisyonunu tartarken ‘Özel Bir’in katılabileceği olası kulüplerden bahsediyor.

Chelsea’nin eski patronu Andre s-Boas’ın yakın arkadaşı Mickey Walsh, Portekizlilerin batı Londra’daki travmatik deneyiminden kaynaklanan güveninin hala zedelendiğini ve henüz olduğu gibi bir tarafla atış hattına adım atmaya hazır olmadığını iddia ediyor.

talkSPORT’un Merseyside muhabiri Graham Beecroft, menajer olarak atandıklarında büyük bir kumar oynadıklarında ısrar ediyor. Fabio Capello gibi büyük bir isimle randevuyu tercih ederdi.

Eski Oasis adamı Noel Gallagher, Man City’nin Premier Lig galibiyetinin, Man United’ın sekiz puanlık avantajını geri alıp şampiyonluğu kaptıkları için parayla ilgisi olmadığını söyledi. Gallagher, her şeyin inanç, eğitim, ruh, cesaret ve ihtişamla ilgili olduğunu iddia ediyor …

Yorkshire Evening Post futbol muhabiri Richard Sutcliffe, Neil Warnock’ın yapmak istediği üç ya da dört hızlı transferin ardından gelecek sezon hazırlıklarını tehlikeye atmadan endişeli bir yer olduğunu iddia ediyor.

Sunday People’ın bir futbol muhabiri olan Chris Davies, son kararsızlığının ardından bir Premier Lig kulübünde başka bir şansa sahip olamayacağını iddia eden QPR kaptanının davranışını eleştiriyor.

John Toshack, talkSPORT’a Liverpool’un Şampiyonlar Ligi’ne dönmesinden duyduğu memnuniyeti anlattı.

Reds, güvenceye alındıktan sonra, eleme aşamasından geçtikleri sürece sekiz yıl içinde yalnızca ikinci kez Avrupa’nın seçkin yarışmasında oynayacak

Alan Brazil Sports Breakfast’a konuşan Anfield’ın kahramanı Toshack, “Onları tekrar Şampiyonlar Ligi’nde görmek harika ve umarım gelecek yıl bu mücadeleye devam edip harika bir performans sergileyebilirler” dedi.

Jurgen Klopp’un tarafı, Arsenal ve Manchester United’ın önünde tamamladı, ancak şampiyon Chelsea’nin 17 puan gerisinde devasa bir durumdaydı.

Ve Toshack, gelecek sezonun eski kulübü için zor geçeceğine ve en iyi altı rakibinin güçlenmeye hazır olduğuna inanıyor.

“United birçok açıdan hayal kırıklığı yarattı. Önümüzdeki yıl daha iyi yapmak için bakmaları gerekecek. Chelsea harika bir sezon geçirdi, Pochettino Tottenham’da harika bir performans sergiledi ve Pep [Guardiola], Manchester City’de daha fazlasını yapmak isteyecek. “

Yukarıdaki talkSPORT’ta John Toshack ile röportajın tamamını dinleyin