Luis Suarez: Bunun son Dünya Cu’um olduğunu sanmıyorum

Luis Suarez: Bunun son Dünya Cu’um olduğunu sanmıyorum

Uruguaylı koç Óscar Washington Tabárez’e gelince, hareket kabiliyetini etkileyen kronik bir hastalık nedeniyle koltuk değnekleriyle veya bir araba ile hareket etmeye zorlanan Deschamps, ona en yüksek takdirini gösterdi. “12 yıldır Uruguay’ın başında ve ona hayran olduğumu söylemem ama ona çok saygı duyuyorum. Sadece 3,5 milyon nüfusa sahip bir ülke olarak başardıkları şey inanılmaz. “Dedi.

Son olarak, bu Dünya Kupası’nın yükselen yıldızı Kylian Mbappe’ye atıfta bulundu. “Yıldız olup olmadığını söylüyorsunuz (basına atıfta bulunarak). O sadece 19 yaşında ve bunları nasıl yöneteceğinizi bilmeniz gerekiyor, ancak biz de dinlemeyi bilen çok zeki bir oyuncudan bahsediyoruz. Hem PSG’de hem de milli takımda pek çok şeyi iyi yapıyor ama hala öğreniyor ”dedi eski Valencia oyuncusu.

ağladı, sorumlu tutuldu 

Kaleci Hugo Lloris ise takımın “adım adım ve aşama aşama ilerlediğini” vurguladı. Şimdi çok az şans tanıyan çok zor bir rakip olan Uruguay’a karşı bu harika maça tamamen hazırız ”.

Tottenham kalecisi Mbappe’ye (Real Madrid’in harika bir golü) gelince, kendisinin “kendine sadık bir oyuncu olduğunu vurguladı. Endişe yok, çok rahat ve çok hırslı. Kendisini Arjantin’e karşı dünyaya sundu ve geleceği parlak ama şimdi kaçıramayacağımız büyük bir fırsatla karşı karşıyayız.

Fransa’nın Messi’yi durdurmaya yönelik şaşırtıcı taktiği: “Olmayacak”

Blaise Matuidi’nin yerini kim alacak?

Son olarak Lloris, albiceleste’ye karşı kazanılan galibiyetten sonra bunu vurguladı, ancak ben zaten çeyrek final maçında olduğumuzu tekrarlıyorum. Biz profesyoneliz ve her oyuna son derece alçakgönüllülükle yaklaşılmalıdır ”.

Uruguay’ın koçu Oscar Washington Tabárez, bu Cuma günü Sochi’de yaptığı açıklamada, Portekiz ile oynanan 16 maçın sonucu ne olursa olsun, oyuncularının bir dönem çizdiğini, stresle nasıl başa çıkacaklarını ve Cristiano Ronaldo’yla nasıl yüzleşeceklerini bildiklerini doğruladı.

29 Haz 2018, 6:18 pm CEST

Celeste’nin Soçi Olimpiyat stadyumunda Portekiz’e karşı oynayacağı son maçtan önce bir konferansta Tabárez, “Portekiz’le yüzleşecek bir şeyimiz var ve iyiyiz.”

Maçın yükseldiği düellolarda, Quinas takımının golcüsü ve lideri Cristiano Ronaldo’nun “sadece bir futbolcu gol atmaz” dediğini söylerken açık sözlüydü.

Tabárez, on iki yıl önce göreve başladığından beri öğrencileriyle birlikte yürüttüğü yörüngeyi savundu ve istediklerine yakın olduklarından emin oldu.

“Maçı 16 rauntta oynamakta sakınca görüyoruz ve konsantre olacağız, bu da bize daha fazla olasılık sağlayabilir.” Dedi.

Yarın Fisht stadyum sahasına göndereceği başlangıç ​​dizilişini belirtmeden, “Uruguay’dan 23 oyuncunun oynamak için iyi olduğunu” söyledi, bu da Diego Godin’in yanında José María Giménez’in merkezde olduğunu gösteriyor. arka. 

FC Barcelona forvet Luis Suárez, 31 yaşında Katar’da 2022 Dünya Kupası oynayabileceğine inanıyor ve Rusya’yı dört yıl önce Brezilya’da yaşadıklarından kurtulmak için iyi bir fırsat olarak görüyor.

06/05/2018

17 goldbets.top.06.2018 tarihinde 20:42 CEST

Luis Suarez

Spor İngilizcesi

Luis Suarez: Bunun son Dünya Kupam olduğunu sanmıyorum

Barcelona oyuncusu yerel radyo Rincón’a verdiği demeçte, “Son Dünya Kupam olduğunu sanmıyorum, Ocak ayında 31 oldum, hala devam ediyor, ancak şu anda gerçekten çok keyif alıyorum,” dedi.

Rakibine bir ısırık verdiği için turnuvadan ihraç edilmesini ima ederek, “kişisel düzeyde dikeni” ortadan kaldırma arzusuyla Rusya’da Dünya Kupası ile karşılaşacağını sözlerine ekledi.

FIFA, Celeste’yi 16. tura yükselten maçta İtalyan Giorgio Chiellini’yi ısırdığı için Brezilya’daki Dünya Kupası’ndan Suárez’i ayırdı.

Bir sakatlığın ardından şaşırtıcı bir iyileşme ile karşılaştığı bu turnuvada, ülkesine “çok daha fazla katkıda” bulunabileceğini garanti etti.

15 Haziran’da Mısır’a karşı başlayacakları Rusya’daki Dünya Kupası hazırlıklarının, “Uruguay’ın her zaman geldiği profille: mütevazı, çalışkan, birleşik” gelmeyi amaçladığını söyledi.

Tüm takımın geçirdiği güzel zamanlardan dolayı koçun “karmaşık” bir durumla yüzleşmesi gerekeceğini tahmin etti.

“Gruba karar verirken ‘Usta’nın başında olmak istemem çünkü benim için çok karmaşık,” dedi.

“Dünya Kupası’na giden bir oyuncunun illüzyonu kaybolmaz ve onlar her zaman büyük hayaller kurar. Her zaman çok karmaşık oyunlar olan aşamayı geçme düşüncesiyle gitmeliyiz ve sonra on bire karşı on bir ve bir Günün ilerlemesi daha iyi, aşamadan geçmenin anahtarı var “dedi.

Kolombiyalı merkez savunma oyuncusu Yerry Mina, Salı günü aynı Dünya Kupası’nda en çok gol atan defans oyuncusu oldu ve Rusya’daki üçüncü golüyle, Alman Paul Breitner’ın 1974 baskısında attığı golleri eşitledi.

07/03/2018

04/07/2018 23:30 tarihinde CEST

Polonya ve Senegal takımları ile grup aşaması maçlarında golcü olan Barcelona oyuncu, 16. turda İngiliz kadrosuna karşı başarılarını tekrarladı ve maçı uzatmalara (1-1) çıkardı.

Rusya’daki Dünya Kupası’ndaki üçüncü golüyle Yerry Mina, turnuvanın aynı sürümünde en çok gol atan defans oyuncusu oldu ve 1974’ten beri yürürlükte olan bir rekora eşit oldu. Yerry Mina, Everton kalecisi Jordan Pickford’u kafa vuruşuyla yendi. 93. dakikada servis korneri.

Ne yazık ki, kahve takımı ‘Üç Aslan’a karşı penaltılara düştüğü ve Dünya Kupası turnuvasına veda ettiği için, onun acı veren skoru Kolombiya sıralamasına yardımcı olmadı.

Eşit koşulların geçerli olması için Generalitat de Catalunya dün, 14 Şubat’ta yapılacak bir sonraki bölgesel seçimlerde Covid-19 bulaşmış veya yakın temaslar nedeniyle sınırlandırılmış kişilerin sadece 7 şeritte oy kullanabileceklerini duyurdu. : 00 pm – 20:00 pm Bu kural ile, enfekte olan ve olmayanların aynı alanda bir arada bulunmaları engellenecektir.

27 Ocak 2021, 21:58 CET

D. Cruz (@DCruzPeriodista)

Oy kullanma merkezlerinin üyeleri, Generalitat’tan günün başında alabilecekleri bir kılavuzun yardımıyla saat 19: 00’dan önce KKD olarak da bilinen yüksek güvenlikli kişisel koruyucu ekipmanı giymek zorunda kalacaklar. Yerleşimde, masanın üç bileşeninden her biri sırayla giyinecek ve diğer ikisi o anda olan oyları alırken oturarak oturacak.

Olası bulaşmaları önlemek için bir başka önlem, DNI’nın yerleştirileceği bir tepsinin gün boyunca kurulmasıdır; bu nedenle sandık kurulu üyeleri ile seçmenler arasında fiziksel temas olmayacaktır. Kimlik belgesine hiçbir zaman dokunulmayacaktır ve kişiyi tanımada güçlük varsa maskenin indirilmesi gerekebilir.

Arjantin Futbol Federasyonu, şimdiye kadar Arjantin milli takım antrenörü Jorge Sampaoli’nin yerine geçemeyeceğini doğrulayan resmi bir açıklama yaptı.

18 Tem 2018, 7:21 pm CEST

Júlia Sala

AFA, birkaç gün önce yayınlanan resmi bir açıklamada, Sampaoli ile Arjantin milli takımının teknik direktörü olarak sahnesini bitirmek için bir anlaşmaya varıldığını duyurdu. Milli takımla 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Sampaoli, AFA’nın kendisine 7 taksitle ödeyeceği 1.550.000 dolarlık bir ödemeyi kabul etti.

Bugün Çarşamba günü yapılan açıklamada Dernek, Sampaoli’nin milli takımdan ayrılmasının ardından henüz hiçbir yönetimin başlatılmadığını ve herhangi bir koçla temasa geçilmediğini açıkladı. Aynı şekilde AFA, Proje üzerindeki çalışmaların Yürütme Komitesiyle yapılan toplantının ardından 31 Temmuz’da başlayacağını belirtti.

Bu bilgilerle AFA, Arjantinli antrenörün görevden alınmasının kamuoyuna açıklandığı andan itibaren son günlerde milli takıma bağlanan herhangi bir ismi reddetmeyi planlıyor.

Scaloni ve Aimar Sampaoli’nin yerini aldı

Sampaoli, Arjantin ile sözleşmesini feshetti

#Comunicado Jorge Sampaoli’nin ayrılmasının ardından AFA, bugüne kadar hiçbir yönetim türünün başlatılmadığını veya herhangi bir koçla herhangi bir diyalogun yapılmadığını bildirdi. 31 Temmuz’da Yürütme Komitesi toplantısında liderlik izlenecek adımları değerlendirecek. pic.twitter.com/qo492V2BWv

– AFA (@afa) 18 Temmuz 2018

Edinson Cavani ile pamuk yünü arasında, ‘Maestro’ Tabárez şimdi zor bir karar almak zorunda: Tüm güçlü Fransız takımına yapılan saldırının başında Luis Suárez’e kim eşlik edecek? 

07/04/2018

21: 55’te CEST

X. Serrano

Her şey, seçilen kişinin 12 Ekim 1986’da Tala’da Cristhian Stuani adında bir ileri doğmuş olacağını gösteriyor. Son Liga Santander’in vahiy oyuncularından biri olan Girona forvet, kas problemleri ile Portekiz karşısında sahayı terk etmek zorunda kaldığında PSG forvetinin yerini almaktan sorumluydu. 

Celeste’nin kendi sahasına kilitlendiği 18 dakikada sahada kalışını gösteremese de Stuani, Tabárez’in beğenisini kazanmış gibi görünüyor.

Stuani ve Suárez, Fransa’ya karşı en olası hücum tandemi | EFE

Uruguaylı basınında yer alan bilgilere göre Girona forvet, geçen Pazartesi antrenmanda PSG forvetinin yerini aldı ve Uruguaylı teknik direktörün sağ kolu “öğretmen” Herrera’dan özellikle yakın muamele gördü. 

REKABET

Charrúa saldırısında Barça “Pistolero” ya eşlik etmesi için yarışan ikinci rakip, Santander Ligi’nde de oynuyor. Bu Maxi Gómez, Celta de Vigo taarruzunda Iago Aspas’ın müttefiki. Ancak Galiçya kulübünün forvet oyuncusu saha forvetidir ve Suárez’inkine daha çok benzeyen, mesafeleri koruyan bir profile sahiptir.